top of page
Dayanışma
Giysiler
Dolaşıyor!

Giysiler Dolaşıyor!

Jeux Dramatiques Sanal Müzesi'ne, giymediğiniz giysilerinizi ve çocuklarınızın oynamadıkları oyuncakları bağışlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Peki, bunun için ne yapabilirsiniz? Kullanmadığınız giysilerinizi ve oynanmayan oyuncakları bize gönderebilirsiniz. Biz de bağlantıda olduğumuz okullara ve STK'lara sizin gönderilerinizi ulaştırırız. Böylece kullanılmayan giysilerin ve oyuncakların dolaşımını sağlayarak onları, ihtiyacı olan  bireylerle  buluştururuz. 

Sihirli hileler
Dayanışma
Müzeye
Bağış!

Müzeye Bağış 

Jeux Dramatiques Sanal Müzesi bir hafıza müzesi niteliği taşımakla beraber, gelecekte fiziki bir mekanda da varlığını sürdürmeyi hayal ediyor. Bu bağlamda da sizlerle dayanışma içinde olmayı diliyor. 

Müzeye iki şekilde bağış yapabilirsiniz. İlk olarak maddi destek sağlayabilirsiniz. İkincisi evdeki kullanılmayan kostüm, şapka, gözlük gibi aksesuarları ve geçmişten kalan ve artık işinize yaramayan bazı ufak eşyaları bize yollayabilirsiniz.    

Bir diğer seçenek de müzemizi kuracağımız fiziksel mekan için bize destek olmanız. Nasıl mı? Mesela bize bir yer bağışlayabilirsiniz müzemizi oluşturmak için. Böylece biz de müzemizi hemen kurmaya başlayabiliriz!

bottom of page